Strukovna škola Virovitica danas je na prigodan način proslavila svoj dan. Učenici i djelatnici škole svečanom su priredbom i nizom aktivnosti obilježili Dan škole pri čemu dobre zabave nije nedostajalo.
Sve je započelo svečanom priredbom koja je još jednom istaknula rad i trud učenika i nastavnika tijekom cijele godine. Nakon govora ravnateljice škole, Pavice Biondić-Ivanković, u kojem je pozdravila sve učenike, djelatnike i goste škole, uslijedio je glazbeni broj te su simboličnim nagradama nagrađeni učenici koji su svojim trudom postigli uspjehe na natjecanjima.
Nakon priredbe svi su mogli prošetati školom i priključiti se nekoj od brojnih aktivnosti koje su osmislili nastavnici i učenici, a uključivale su poduzetnički Escape Room, Virtual reality igru, poduzetničku igru, Crossfit i igranje društvenih igara, a Maturanti su u pub kvizu odmjerili snage s profesorima.
U holu škole učenici su prodavali magnete, radili koktele, palačinke i zalogajčiće, a sav prikupljen novac namijenjen je socijalnoj samoposluzi.
Dan je bio vrlo zabavan i jedva čekamo idući (rođen)Dan škole.